Fogadóórák

A 2016/2017-es tanévre vonatkozóan.

Általános iskola

Babos Norberthétfő 5. óra
Bárkányiné Hornig Olíviaszerda 5. óra
Fördős Eszterkedd 3. óra
Hartai Bálintkedd 4. óra
Király Rékahétfő 6. óra
Lászlóné Stróbl Ritaszerda 2. óra
Magyar-Ábrok Líviahétfő 4. óra
Molnárné Gyarmati Nóracsütörtök 3. óra
Molnárné Tóth Erikaszerda 3. óra
Nagy Lillahétfő 2. óra
Nagyné Suba Tündekedd 5. óra
Németh Erzsébetpéntek 4. óra
Pintér Szilviapéntek 2. óra
Porcz Alicepéntek 4. óra
Puskás Jenőnékedd 5. óra
Rámhápné Módos Tündecsütörtök 4. óra
Simon Zoltánnészerda 4. óra
Staár Katalinpéntek 3. óra
Szerencsiné Litresits Helgahétfő 4. óra
Vargáné Kiss Katalinkedd 3. óra
Vargáné Kovács Zsuzsannahétfő 6. óra
Vecsei Lászlónépéntek 3. óra
Winkler Károlynéhétfő 4. óra
Wisztercill Tündehétfő 3. óra

Szakgimnázium

Antal Imre Zsoltné hétfő 2. óra
Babos Norbert hétfő 5. óra
Baranyai-Illés Veronika csütörtök 2. óra
Bernáth Rita szerda 3. óra
Bárkányiné Hornig Olívia szerda 5. óra
Cseri Józsefné szerda 2. óra
Csöllei Márta Éva csütörtök 2. óra
Dobos Tibor csütörtök 2. óra
Élő Szilvia szerda 4. óra
Feketéné Besenyei Mariann kedd 3. óra
Fucsik Katalin hétfő 5. óra
Hartai Bálint kedd 4. óra
Hegedűs Borbála Valéria csütörtök 3. óra
Herzsán Gabriella kedd 4. óra
Kalmárné Koszonits Klára szerda 1. óra
Kelemen Hajnalka Mária hétfő 3. óra
Király Réka hétfő 6. óra
Kocsis Zoltán csütörtök 2. óra
Kovács Ádám péntek 1. óra
Kuklis József péntek 1. óra
Lakatosné Szabó Mária kedd 4. óra
Lakner Gabriella hétfő 4. óra
Lászlóné Stróbl Rita szerda 2. óra
Ludván Gábor Szilárd hétfő 5. óra
Magyar-Ábrok Lívia kedd 3. óra
Magyar Gáborné csütörtök 5. óra
Majoros Károly Tamás szerda 3. óra
Fördős Eszter kedd 3. óra
Mitterer Katalin csütörtök 2. óra
Molnárné Gyarmati Nóra csütörtök 3. óra
Molnárné Tóth Erika szerda 3. óra
Nagy Erika szerda 2. óra
Nagy Lilla kedd 2. óra
Nagyné Mészáros Éva hétfő 1. óra
Nagyné Suba Tünde hétfő 4. óra
Németh Erzsébet péntek 4. óra
Oláh Ferenc csütörtök 1. óra
Paksáné Karcub Ágnes Éva csütörtök 4. óra
Pintér Szilvia péntek 2. óra
Porcz Alice péntek 4. óra
Puskás Jenőné kedd 5. óra
Rámhápné Módos Tünde csütörtök 4. óra
Dr. Réder Orsolya Zsuzsanna csütörtök 2. óra
Rongits Anett csütörtök 4. óra
Simon Zoltánné szerda 4. óra
Staár Katalin péntek 3. óra
Storcz Katalin Magdolna hétfő 4. óra
Szabó Erika szerda 4. óra
Szerencsiné Litresits Helga hétfő 4. óra
Székely Gábor hétfő 2. óra
Tóth Gábor kedd 4. óra
Varga Bálint kedd 5. óra
Vargáné Kiss Katalin kedd 3. óra
Vargáné Kovács Zsuzsanna csütörtök 4. óra
Várkonyi Anikó csütörtök 6. óra
Vecsei Lászlóné péntek 3. óra
Vucsics Katalin kedd 5. óra
Winkler Károlyné hétfő 4. óra
Wisztercill Tünde hétfő 3. óra
Wurmné Bakondi Katalin szerda 2. óra
Csiszár Gábor Attila csütörtök 1. óra

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Partnereink

© 2017 Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma