Fogadóórák 2018-19. tanévben

FOGADÓÓRÁK ALSÓ TAGOZAT

Babos Norbert Kedd 10.50-11.35
Bárkányiné Hornig Olívia Kedd 12.35-13.20
Barla Zsuzsanna Hétfő 11.45-12.30
Hajba Zsuzsanna Hétfő 8.55-9.40
Haszonits Napsugár Péntek 8.55-9.40
Kis Napsugár Vivien Csütörtök 13.25-14.10
Lászlóné Strobl Rita Szerda 8.55-9.40
Lengyelné Kocsis Noémi Hétfő 13.25-14.10
Molnárné Gyarmati Nóra Hétfő 11.45-12.30
Molnárné Tóth Erika Csütörtök 7.55-8.40
Nagy Lilla Csütörtök 8.55-9.40
Nagyné Suba Tünde Szerda 11.45-12.30
Németh Erzsébet Szerda 11.45-12.30
Novák Edina Mabella Csütörtök 8.55-9.40
Pintér Szilvia Hétfő 9.50-10.35
Porcz Alice Péntek 8.55-9.40
Puskás Jenőné Hétfő 9.50-10.35
Rámhápné Módos Tünde Csütörtök 12.35-13.20
Simon Zoltánné Hétfő 10.50-11.35
Staár Katalin Csütörtök 9.50-10.35
Szerencsiné L. Helga Péntek 11.45-12.30
Vargáné Kiss Katalin Péntek 9.50-10.35
Vargáné Kovács Zsuzsanna Kedd 12.35-13.20
Wisztercill Tünde Hétfő 9.50-10.35

FOGADÓÓRÁK FELSŐ TAGOZAT

Antal Imre Zsoltné Hétfő 8.55-9.40
Baranyai-Illés Veronika Péntek 9.50-10.35
Baráth Szilvia Hétfő 9.50-10.35
Bernáth Rita Szerda 7.55-8.40
Csöllei Márta A hét Hétfő  10.50-11.35
  B hét Szerda 10.50-11.35
Dezső Hajnalka Hétfő 14.15-14.55
Dobos Tibor Hétfő 8.55-9.40
Elek Enikő Kedd 8.55-9.40
Élő Szilvia Kedd 9.50-10.35
Feketéné Besenyei Marianna Kedd 8.55-9.40
Fucsik Katalin Szerda 8.55-9.40
Hartai Bálint Szerda 11.45-12-30 II. épület
Hegedűs Borbála Valéria Kedd 11.45-12-30
Herzsán Gabriella Péntek 10.50-11.35
Kalmárné Koszonits Klára Szerda 8.55-9.40
Kelemen Mária Hajnalka Kedd 8.55-9.40
Kocsis Zoltán Szerda 8.55-9.40
Kovács Ádám Szerda 8.55-9.40
Kuklis József Szerda 8.55-9.40
Lakner Gabriella Szerda 8.55-9.40
Ludván Gábor Szilárd Szerda 11.45-12-30
Magyar Gáborné Szerda 9.50-10.35
Majoros Károly Tamás Péntek 14.15-14.55
Mészáros Éva Hétfő 8.55-9.40
Mitterer Katalin Hétfő 11.45-12-30
Molnár Melinda Csütörtök 9.50-10.35
Nagy Erika Szerda 9.50-10.35
Oláh Ferenc Csütörtök 9.50-10.35
Paksáné Karcub Ágnes Éva Hétfő 12.35-13.20
Poór Adrienn Hétfő 11.45-12-30
Pusztai Kinga Csütörtök 10.50-11.35 II. épület
Dr. Réder Orsolya Zsuzsanna Csütörtök 8.55-9.40
Somogyi Zoltán Péntek 8.55-9.40
Stencinger Dóra Szerda 8.55-9.40
Storcz Katalin Magdolna Péntek 8.55-9.40
Szabó Erika Szerda 8.55-9.40
Szabó Katalin Csütörtök 9.50-10.35
Székely Gábor Szerda 11.45-12-30
Tóth Gábor Szerda 10.50-11.35
Varga Bálint Hétfő 10.50-11.35
Várkonyi Anikó Csütörtök 10.50-11.35
Wurmné Bakondi Katalin Kedd 9.50-10.35

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Közösségi média

GYSZSZC logo Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO 
© 2018 Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma