Szakgimnázium

Díjátadó kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákjainknak

Az Oktatási Hivatal Győri Pedagógiai Oktatási Központja díjátadó ünnepségen jutalmazta az általa szervezett megyei és országos szintig felmenő versenyeken kiemelkedő teljesítményt nyújtott tanulókat, köztük iskolánk felső tagozatos diákjait: Sághi-Takács Boglárka és Bertalan Ádám a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyen, Molnár Melina és Varga Boglárka pedig a Kazinczyról elnevezett Szép Magyar Beszéd versenyen értek el kiváló eredményt. Felkészítő tanáraik (Kalmárné Koszonits Klára, Feketéné Besenyei Mariann és Lakner Gabriella) szintén elismerő oklevélben részesültek.

Previous Next

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Közösségi média

 Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO Boldog iskolaTehetségpontPénz7
© 2020 Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma