Szakgimnázium

Cisco-labor ünnepélyes átadása

2018. december 13-án került átadásra iskolánk Cisco-laboratóriuma. Az új szaklabor intézményünk Cisco Akadémiai tagságával áll szoros kapcsolatban. Az akadémia lehetőséget biztosít informatika ágazatban tanuló diákjainknak arra, hogy speciális szakmai bizonyítványok megszerzésével, illetve a kurzusokon megtanult ismeretek és szakmai tapasztalatok segítségével jelentősen növeljék elhelyezkedési lehetőségeket tanulmányaik befejezése után.

A labor a Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum és az SMR Hungary Bt. támogatásával valósulhatott meg. Ezúton is köszönjük a támogatást!

Previous Next

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Közösségi média

 Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO Boldog iskolaTehetségpontPénz7
© 2020 Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma