Szakgimnázium

Bolyai adventi koncert

Az advent a várakozás ideje. Ilyenkor ünneplőbe öltöztetjük a szívünket, otthonunkat. Ehhez az ünnepi készülődéshez a bolyais diákok, szülők és pedagógusok számára már hozzátartozik iskolánk advent koncertje is,amelyet híven idén is megtartottunk a mosonmagyaróvári evangélikus templomban.. Az eseményen az iskolánk tanulói léptek fel, akik énekkel és zenével készültek az alkalomra, de intézményünk tanárokból és diákokból álló alkalmi kórusunk is dalra fakadt.

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Közösségi média

 Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO Boldog iskolaTehetségpontPénz7
© 2020 Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma