Általános iskola

A tavaszvárás hagyományos programja a Fehér Ló Közösségi Házban megrendezésre kerülő népdaléneklési verseny, melyen iskolán alsós kisdiákjai is részt vettek.
Az alábbi szép eredmények születtek:
 
Takács Szonja Lívia 4.A : Ezüst minősítés
Felkészítő pedagógus: Babos Norbert 
 
Daloló Pacsirták (Makara Ada, Major Boglárka, Mihályfi Tamara, Kaltenecker Laura, Lang Luca) 
2. évfolyam: Ezüst minősítés
Felkészítő pedagógus: Lászlóné Stróbl Rita
 
Csalogányok (Makara Luca Mara, Németh Lia) 4. évfolyam:  Ezüst minősítés
Tuller Alíz 4.B :Bronz minősítés
Felkészítő pedagógus: Németh Erzsébet 
Gratulálunk!
Previous Next

A Fekete István Általános Iskola nyelvi versenyén az alábbi szép sikereink születtek:
 
Gráczol Léna 3.A : II. helyezett
Puskás Ábel 3.A : III. helyezett
Felkészítő pedagógus: Porcz Alice
 
Kovács Hajnalka Nikolett 4.B : Különdíj
Makara Luca Ada 4.B : Különdíj
Felkészítő pedagógus: Bárkányiné Hornig Olívia  
 
Szabó Lili 5.A : Különdíj
Felkészítő pedagógus: Porcz Alice 
Gratulálunk a helyezetteknek, felkészítő kollégáknak.
Previous Next

A hagyományoknak megfelelően e tanévben is iskolánk adott otthont a Kazinczy nevét viselő Szép Magyar Beszéd verseny városi – városkörnyéki fordulójának. A két korcsoportban, hét iskola részvételével zajló versenyen az alábbi eredmények születtek:

5-6. évfolyam:    I. helyezés: : Hegyi Zsófia  (Piarista Ált. Isk., felkészítő: Borsicsné Molnár Márta)

  1. hely : Lelkes Dorina (Dunakiliti, felkészítő: Fréh Éva)

                              III. hely: Máté Maja Mira (Bolyai Ált. Isk., felkészítő: Hegedűs Borbála)   

7-8. évfolyam: I. helyezés: Koszorus Bence Levente  (Piarista Ált. Isk., felkészítő: Borsicsné Molnár Márta)

  1. helyezés: Fitus Iringó Anna (Piarista Ált. Isk., felkészítő: Borsicsné Molnár Márta)

                           III. helyezés: Hegedüs Ádám (Móra F. Ált. Isk.; felkészítő: Sallainé Félix Alexa) 

Gratulálunk a helyezettekenek, köszönjük minden résztvevő és felkészítő tanár munkáját. További jó munkát és sok sikert kívánunk Koszorus Bencének, aki a balatonboglári regionális döntőn képviseli majd városunkat.

Previous Next

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Közösségi média

 Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO Boldog iskolaTehetségpontPénz7
© 2020 Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma